Skip to content

Charytatywna aukcja kreacji gwiazdkażdy zakup wspiera Fundację ‘Mam marzenie’

November 12, 2013
Każdy z nas ma swoje ulubione gwiazdy, dlatego pewnie, niejednen z tutaj obecnych wiele by dał by mieć w swojej szafie coś z garderoby takiego ulubieńca – szczególnie jeśli kochamy czyjś styl. Już wkrótce dostaniecie szansę szansę na zdobycie takich ubrań, a cały dochód z aukcji zostanie przeznaczony na cele charytatywne! 
Już 16 listopada od godziny 11.00, warszawskie centrum handlowe Atrium Promenada wraz z Fundacją „Mam Marzenie” zaprasza na niecodzienne wydarzenie – Aukcję Kreacji Gwiazd. O godzinie 18:00 odbędzie się licytacja wybranych przedmiotów, dlatego do tego czasu każdy będzie miał chwile by znaleźć wśród oferowanych rzeczy coś dla siebie.
Konferansjer będzie zapraszał Klientów Atrium Promenada do Pop Up Store w którym każdy będzie mógł nabyć ubrania i akcesoria swoich ulubionych gwiazd. Na aukcji znajdziecie wiele wyjątkowych przedmiotów, w tym jedną z sukni Małgorzaty Kożuchowskiej, która jest ambasadorką Fundacji. 
Cały dochód z aukcji będzie przeznaczony na działania Fundacji, dlatego osoby znane z pierwszych stron gazet postanowiły wesprzeć akcję. To budujące, że tak chętnie przekazały swoje ubrania, buty, paski i wiele innych atrakcyjnych dodatków, bo biorąc udział w licytacji i my możemy spełnić marzenia chorych dzieci. 
Już wkrótce na stronie centrum pojawią się nazwiska gwiazd, które przybędą na event. Więcej przeczytacie TUTAJ NA STRONIE Atrium Promenada. Jeśli 

from MACADEMIAN GIRL http://www.macademiangirl.com/2013/11/charytatywna-aukcja-kreacji-gwiazd.html

Advertisements

From → Other

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: