Skip to content

KONKURS: MACADEMIAN GIRL & NOWE RENAULT TWINGO!

July 31, 2014

Kochani, najfajniejsze przygody to takie, które nawet jeśli się kończą to… potem mają swój ciąg dalszy! 😉 Jestem zdania, że nie zawsze wszystko co dobre mus mieć swój kres – w maju marka Renault zaprosiła mnie na Festiwal Filmowy do Cannes, a dzisiaj moja przygoda z kolorowym Renault Twingo ma swój ciąg dalszy. Nowy rozdział i nowa przygoda na horyzoncie, ale tym razem do zabawy zapraszamy… Was! Tak jest, teraz to Wy będziecie mieli okazje zawalczyć o fantastyczne nagrody w specjalnie dedykowanym konkursie. Musicie tylko pokazać z czym Wam się kojarzy nowe miejskie Twingo. To jak, zaciekawieni? ^^ 


CO TRZEBA ZROBIĆ?

Idea jest prosta: aby wziąć udział w konkursie polub FP Renault i stwórz swój indywidualny kolaż, pokazujący nam jak widzisz dynamiczny charakter Nowego Renault Twingo. Auto idealne do miasta, a może na weekendowy wypad? Zwrotne i kompaktowe? A może Twingo ma jeszcze jakąś inną cechę, która czyni je królem miejskiej dżungli? Wszystko zależy od Ciebie! Praca konkursowa musi być przygotowana w formie kolażu (dowolną techniką) i zgłoszona wraz z argumentacją uzasadniającą wybór. Liczymy na Waszą kreatywność!

Prace możecie zgłaszać bezpośrednio ładując je w aplikacji FB TUTAJ lub dodając zdjęcie na Instagram z hashtagiem #nowetwingozawrotniezwrotne i logując się w aplikacji. Jeden uczestnik może dodać tylko jedną pracę konkursową. 

CO MOŻNA WYGRAĆ?

A teraz najważniejsze: NAGRODY, czyli wszystko to co tygryski lubią najbardziej! 🙂 Na zwycięzców czekają: iPad mini, iPody nano i aparaty Sony (1 x iPad mini; 2 x iPod nano oraz 3 x aparat SONY).

CZAS TRWANIA?
Zgłoszenia nadsyłacie od dzisiaj, 31.07 do 21.08. 2014 r. Przez ten czas, wszystkie prace biorące udział w konkursie możecie oglądać w galerii prac dostępnej w aplikacji FB. Jeśli Wasza praca jeszcze nie jest widoczna – nie panikujcie, pewnie właśnie przechodzi proces moderacji 😉 Tymczasem powodzenia i dajcie z siebie wszystko! ;***

Z buziakami, Wasza T.

from MACADEMIAN GIRL http://ift.tt/1qtoA7F

Advertisements

From → Other

Leave a Comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: